Yatta Yüzme Turu - Tekirdağ Yat Turu ve Tekne Kiralama

YÜZME TURU

Tekirdağ ili ve çevre illerden gelen misafirlerimiz için Tekirdağ Yatta Yüzme Turu hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile sizleri kızgın sıcaklardan, serin sulara yolculukla günübirlik yüzme turu organizasyonları tam aradığınız o güzel günü size vadediyor.

Tekirdağ'da Serinlemenin Tam Yer ve Tam Zamanı

Sıcak bir hava, kavurucu bir güneş ve Marmara denizinin serin suları. Sizler için organize ettiğimiz günlük yüzme turu sayesinde; açık denizde kulaç atmanın, serinlemenin ve keyifli anların tadına varacaksınız. Tertemiz, pırıl pırıl Marmara Denizi ya da Adalar'ın etrafında yüzmenin ne demek olduğunu kelimelerle ifade etmekte güçlük yaşıyoruz. Hangi cümle yada hangi kelime Marmara Denizinde yüzmenin Adalar'da keyifle kulaç atmanın tadını anlatabilir ki. Belki Mutluluğun resmini yapamayabiliriz ancak mutluluğu tekirdağ'da demir atmış olan yatlarımızla ayağınıza getirebiliriz.

Tekirdağ Yüzme Turu Başlıyor

Kiraladığınız günü birlik veya saatlik yatlarımızda ve tekirdağ'da yüzme turu için çıktığınız bu yolculukta önce martılar size selam verir. Ardından hareket başlar, marmara denizini eşsiz güzelliği ve koyları ile karşısında rüzgar saçlarınızı okşar. Kiralık yatlarımızdaki tüm uzman personellerimiz; hizmetinize hazır beklerler. Ve talep ettiğiniz Yere varıldığında artık günün tadı çıkarmak size kalıyor…

Alkollü-alkolsüz organize ettiğimiz tekirdağ yüzme turu organizasyonları ile siz ve sevdiklerinize unutulmaz anları yaşatmak için çalışıyoruz. 

Tekirdağ'da ve Marmara - Avşa Adalarının muhteşem koylarında günübirlik olarak düzenlediğimiz turlarımız bireysel ve gruplar harici dışarıdan kimse alınmamaktadır. 

Diğer Hizmetler

Rezervasyon ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin