Tekne Kiralamada Erken Rezervasyon - Tekirdağ Yat Turu ve Tekne Kiralama

Tekne Kiralamada Erken Rezervasyon

2019 Yılı içinde yat turu planları kuran kişilere güzel haberimiz var. Tekne turu davetleri için erken rezervasyonlarda yaz sezonu içinde uygulanan fiyatların en az %20 daha uygun olacağını biliyor musunuz ?

Nisan ve Mayıs ayı içerisinde yapılacak tekne turları rezervasyonları Kasım ayı içerisinde mutlaka yapılmalı. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yapılan tekne düğünleri rezervasyonu Ocak yada Şubat ayı içinde yapılır. Yaz ayları Cuma, Cumartesi, Pazar günleri çağrı teknelerimiz düğün ve kurumsal organizasyonlar sebebiyle sezon süresince yoğunluklar oluyor. Erken rezervasyon yaparak kendinizi garantiye alın, ayrıca uygun fiyatlarla düğün, nişan, kına gecesi ve nikah sonrası eğlence davetlerini birbirinden lüks ve şık teknelerimiz de rüyalarınızdaki yat turu planlamasını gerçekleştirin.

Erken rezervasyon yapılması halinde yapılacaklar şunlardır; Önceden teknemizin bağlı olduğu iskeleye sizleri davet edeceğiz. Organizasyon planlamanızı yerinde yaparak sizlere fikirler ve önerilerde bulunacağız. Sizlerinde fikirleri yardımıyla yat turu planlamanız kusursuz ilerleyecektir.

Rezervasyon durumunda sözleşme hazırlanarak, karşılıklı mutabakat sonrası sözleşme imzalanarak her şey resmiyete dökülecektir. Sözleşme imza esnasında genel tutarın %30 ‘u ön ödeme(Kapora) alınır. Kalan ödeme yat turu tarihinde başlangıç saatinde şirket yetkilimize nakit olarak yapılır. Kredi kartı ödemelerinde %18 KDV yansıtılır.

Rezervasyon ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin