Tekirdağ Tekne Kiralamada Sık Sorulan Sorular - Tekirdağ Yat Turu ve Tekne Kiralama

Tekirdağ Tekne Kiralamada Sık Sorulan Sorular

Tekirdağ Yat Turu ve Yat Kiralama hizmetlerimiz hakkında sıkça sorulan soruları derlemek istedik. Sizlerde genellikle tarafımıza sorulan soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. 

  • Tekneyi en az kaç saat kiralayabilirim ?

2 saat! 2 saatten az kiralama yapılsa bile 2 saatlik kiralama ücretini ödemeniz gerekir. Yatların o günkü programı müsaitse süre uzatma konusunda hiçbir sınırlama yoktur. Ancak yatlarda kamara kullanımına izin vermiyoruz.

  • İstediğim saatte kiralayabilir miyim ?

Evet! 7/24 hangi saatler arasında isterseniz! Yaz ve kış aylarında hiç durmadan tekirdağ teknede evlenme teklifi organizasyonları düzenliyoruz. Ancak gece geç saatlerde yapılacak kiralamalar için gündüz saatlerinde rezervasyon yapmanız gerekiyor.

  • Yatta bizden başka kimse olacak mı ?

Hayır! Yatta kaptan, servis elemanı ve sizin dışınızda hiç kimse olmayacaktır. Yani yat personeli ve organizasyonda görevli çalışanlar hariç hiç kimse yatta bulunmaz. Arka kısımda sevgilinizle her zaman baş baş başa olacaksınız.

  • Nereden hareket ediliyor ?

Hareket ve bitiş noktası yatların bağlı olduğu yerlerdir. Tekirdağ yat limanından hareket edilmektedir.

  • Ses sistemi var mı ?

Evet! Ses sistemi ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yanınızda cd ya da usb getirebilirsiniz. Keman vb. canlı müzik talebi olursa ekstra ücret ödenmesi gerekir. Ancak isterseniz bu hizmetleri dışarıdan kendiniz de temin edebilirsiniz.

  • Süsleme yapıyor musunuz ?

Evet! Masayı mum ve gül yaprakları ile ücretsiz olarak süslüyoruz. Daha detaylı masa süslemesi ve yat süslemesi için ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Ancak arzu eden müşteriler süsleme işlemlerini de kendileri yapabilirler.

  • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi ?

Evet! Firmamızdan aldığınız fiyat teklifleri ve sitede gördüğünüz toplam fiyatlar içine kaptan ve yakıt ücretleri de dahil edilmiştir. Yakıt ve kaptan için herhangi ekstra bir ücret ödemeniz gerekmediğini bilmenizi isteriz.

  • Beğendiğim yatı önceden görebilir miyim ?

Evet! Firmamızla iletişim kurarak kiralamak istediğiniz yatı bağlı olduğu yerde görebilirsiniz. Sitemizde bulunan yat görselleri de sezon başlarken ekibimiz tarafından amatör olarak çekilmiş gerçek fotoğraflardır.

  • Ne zaman rezervasyon yapmalıyım ?

Mümkün olan en kısa süre içinde! Yaz ayları ve özellikle hafta sonu günleri filomuzda yer alan tüm yatlara olan yoğun müşteri talebini de göz önünde bulundurarak rezervasyon yaptırmak için acele etmenizi tavsiye ediyoruz.

Rezervasyon ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin