Yatta Gezi Turu - Tekirdağ Yat Turu ve Tekne Kiralama

GEZİ TURU

Tekirdağ'ın 2019 yılına damga vuracak organizasyonu Tekirdağ Yatta Gezi Turu ve Yat Kiralama hizmetinden sizlerde geç kalmadan Marmara Denizinin muhteşem sahil şeridini yatta unutulmaz bir geziye dönüştürebilirsiniz. Tekirdağ'da rutinlikten bıktınız mı ? Ferah, güvenli ve huzur dolu bir yat ile Tekirdağ Gezi Turu hepinize iyi gelecek.

Tekirdağ'lılar ve Tekirdağ'a başka şehirlerden, başka ülkelerden gezmeye gelen misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış olan Gezi turu organizasyonları; her misafirimize özel konseptler içermektedir.

İsteyene Gün Boyu Gezi Turu, İsteyene de Kısa Bir Tur

Tekirdağ yat limanından hareket edecek olan yatlarımız 7 kişi kapasitelidir. Sizlerde sevdiklerinizle arkadaşlarınızda gününüzü unutulmaz bir hale getirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Gün boyu ve sizin belirlediğiniz saatler içerisinde tur düzenlemekteyiz.

  • Tekirdağ - Marmara Adası Gezi Turu
  • Tekirdağ - Avşa Adası turları olarak ta hizmet vermekteyiz. Ada gezilerimiz için lütfen bilgi alınız.

Tekirdağ Gezi Turu yatlarımız için kısa ve uzun olmak üzere iki farklı versiyonla misafirlerini konuk edecek olan Tekirdagyatturu.com sizlerin güvenliği ve huzur içinde seyahat edebilmeleri için düşük hızda ve tüm kıyı boyunca seyredeceklerdir.

Tekirdağ Yatta Gezi turu sırasında arzu edilirse; yatta doğum günü, evlilik yıl dönümü, evlenme teklifi, doğum günü, nişan, mezuniyet, düğün, fasıl, iftar, iş yemeği, bekarlığa veda kutlamaları ve organizasyonları yapabilir, içkili-içkisiz davetler düzenlenebilir hatta canlı müzik talep edebilirsiniz. İsterseniz de sevdiğiniz müzik parçalarını seçebilir, profesyonel video ve/veya fotoğraf çekimi talebinde bulunabilirsiniz.

ccccc

Diğer Hizmetler

Rezervasyon ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin